فرصت های شغلی

زندگی در کانسای

کانسای محیطی آموزشی را فراهم می‌نماید که افراد و تیم‌ها را پرورش داده و آنها را از طریق رنگین‌کمان پیشرفت هدایت می‌نماید. شما در پروژه هایی با رنگ‌های مختلف و با بسیاری از همکاران مجرب و الهام‌بخش بصورت فرامرزی و تیمی فعالیت می کنید. یک جریان دایم اطلاعات وجود دارد که برای درک کامل آن باید مشتاق باشید.

صداقت، خصوصیت برجسته زندگی کاری در کانسای می‌باشد. هنگامی که بر دستیابی به هدف تأکید بسیاری داریم،‌ صداقت را در فرهنگ و کارکنان خود انتقال می دهیم. ما برای اخلاق ارزش بسیار والایی قائل می شویم. با صیقل دادن قابلیت های منحصر به فرد و توسعه نقاط قوت شما، کانسای شما را قادر می سازد در موفقیت سازمانی تاثیرگذار باشید. جایی که رکوردهای جدیدی پیوسته تعیین میشود، کانسای فرهنگ عملکرد را تشویق و حفظ مینماید.

شغل درکانسای

با کار کردن در کانسای آموزش می بینید با موقعیت های مختلف مبارزه نموده و کار را انجام دهید. مهارت هم گامی با محیط دایماً در حال تغییر در هر سطحی به شما القا می گردد. کانسای به توانمندسازی کارکنان اعتقاد دارد تا آنها را قادر سازد که حضور خود را احساس نمایند. اگر دارای ژن کانسای باشید فرصت ها و امکانات بی پایانی در انتظار شماست. در هر نقش، در هر محل، در هر زمان ابزار و فرصت های آموزشی فراوانی در انتظار شماست.

به کارگیری افراد در کانسای بر مبنای تمایل شما به رشد و پتاسیل شما انجام می گردد. برای این که بخشی از خانواده کانسای باشید باید متعهد، سازگار و مهم تر از همه کننده کار باشید. چنانچه فردی خلاق، مستعد و دست یابنده به هدف هستید که چیزی را کمتر از بهترین نتیجه قبول نمی نماید ما خواستار ملاقات با شما هستیم. لطفاً به نشانی job@kansaipaint.ir با ما تماس بگیرید.

فروش و رشد تجاری

چنانچه مردم را دوست دارید و مردم شما را دوست دارند فروش و توسعه تجارت بهترین موقعیت برای شماست. اعضای این تیم دائماً در حال حرکت بوده و با افراد جدید ملاقات می کنند.

زنجیره تأمین

عملکرد زنجیره تأمین بسیار گسترده در کانسای به شما اجازه می دهد انواع زنجیره های ارزش گذاری را از خرید مواد تا تهیه آن، شناسایی منابع، استفاده از مهارت های مذاکره در عمل و تصمیم گیری راجع به نحوه، چگونگی، زمان و محل تجارت را تجربه نمایید.

امور مالی و حسابداری

اگر با اعداد سر و کار دارید، اقیانوس بزرگی از اعداد را داریم که می توانید در آن غوطه ورگردید. ابعاد گسترده ای جهت آموزش در بخش مالی کانسای از قبیل حسابداری، آنالیز، بودجه بندی، امور مالی، معاملات، مالیات یا سایر حیطه های مربوطه وجود دارد که متخصصینی را خواهید یافت که الهام بخش شما خواهند بود.

بازاریابی و برند سازی

این افراد خلاق ماشین های ایده هستند. در اینجا شانس تحقق افکار شما با کمک تیمی که آنرا تجهیز می نماید، وجود دارد.

تحقیق و توسعه

اگر در زمینه شیمی و مواد شیمیایی فعالیت می نمایید، بخش تحقیق و توسعه کانسای بهشت شماست. در سطح جهانی کیفیت محصول و توسعه فن آوری در کانسای از بیشترین اهمیت برخوردار هستند. توسعه محصولات جدید به طور روزانه صورت می گیرد؛ توسعه بعدی می تواند نوآوری شما باشد.

عملیات

در کانسای عملیات محرکه کاری می باشد. در عملیات اتفاقاتی از تولید رنگ اتومبیل، پوشش ژنراتور، تا نقش های دیواری اتاق نقاشی به وقوع می پیوندد. این عملیات به تمامی جنبه های زندگی شما روح می بخشد درحالی که محیط را پاکیزه و سبز نگه می دارد.

منابع انسانی و مدیریت

مدیریت وقایع روزانه در کانسای، از ترتیب ملاقات مختصر با تعدادی افراد تا سازمان دهی سفر گروه بزرگی به مقصد خارجی. تمام این وقایع را تجربه می کنید. این ها افرادی هستند که پرسنل را استخدام نموده، آنها را رشد داده و به زندگی آنها در کانسایی ارزش می دهند.

فن آوری اطلاعات

در قلب سیستم های ما جدیدترین سیستم برنامه ریزی منابع (ERP) شرکت وجود دارد که به طور پیوسته توسط تیم متخصصان فن آوری اطلاعات حفظ گردیده و توسعه می یابد. تیم فن آوری اطلاعات کانسای همچنین تضمین می نماید که پرسنل همواره در هر محل به یکدیگر مرتبط هستند. شما جدیدترین فن آوری را خواه نرم افزار یا نصب سیستم تجربه و اجرا می کنید.